Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.5.2026 v 12:30
#202949
Pár let mě trápí ledviny (kameny), ale loni byly výsledky natolik dobré, že místo za půl roku mi stanovili kontrolu za rok. Objednala jsem se na konec května, ale moje ledviny před pár dny usoudily, že jsou v klidu moc dlouho a začaly zlobit. Synek zdravotník usoudil, že se na objednaný termín čekat nebude a zítra mě bere do špitálu. Velmi, velmi bych tam nechtěla zůstat, tak prosím, držte mi zítra palce i pěsti, ať to vyřeší léky a nikoli hospitalizace a můžu se vrátit domů. 🤦♀️😢