Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 18:19
#202926
Fifi
ty tem zadum nedas pokoj a nedas 😀 aspon budes na kosteti vypadat pekne stylove a ohnute 😀
to sis uzila burticka, to je dobre 🙂
to si date prat pracku kvuli jednem ponozkam a ty ponozky tam nehodite 😀