Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 17:09
#202925
Krasnej let, mile damy. 🙂 Dneska budu mit horsi start, tahala jsem pneu z auta po prezuti a nejak mi louplo v zadech. Ale prvniho letosniho burtika jsem zvladnula, mnaaam.
Bruti se tu mihla, zdravim! Gratuluju k novymu prirustku, Rozinka vypada jako kulisacky, je moc pekna. 🙂
Mayo, teeda, takovy jubilejum a ty na to zapomenes. Doufam, ze to Lokiskovi vynahradis a upatlas mu nakej dortas. Hodne zdravi, Lokisku, lapinkuj se kolem panicky este tuuuze dlouho! 🙂