Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 13:19
#202916
černej čaj
pristi tyden udela technickou a muzwmw si to z cenu opravy vzit nebo mu to nechat:D
hustý, jak je někdo čikovnej
Maya
no jooo, taky přeju panu Lokinovi, mi furt přijde, že ta desítka je u něj taky moc. Sedm bych brala maximálně.