Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202915
PetraK

    Brut
    Takze to odlozim na druhy den a znas to… Neco so toho vleze a ja zapomenu.

    velmi-velmi-velmi dobře. Mám asi tisíc restů v komunikaci a hluboce se stydím, což je bohužel taky asi jediný, co s tím momentálně můžu udělat. Ale sej…štve mě to hrozně.

    Zní to moc hezky s Rozinkou. A i tím, že s ním bude vyrůstat, udělají si spolu pouto, si myslím. Bude ho znát. Ona si ví už teď, si myslím.

    , Kiki ma uz taky 12 a

    DVA-NÁCT???????????????? Ne. To fakt neberu, vůbec.
    Mě přeroste kde-kdo. I dítě do školky. to víme 😀

    Asteris
    ale covid to nějak přerušil a chybí organizátor 😀
    tak ale teď se to pěkně zorganizovalo, což? No jo pindíci, voni vobčas prostě musej 😀

    černej čaj

    Vikendy proplati, prescasy v pracovni dny se vezme ohled pri vyplaceni premii takze to poznam tak na konci projektu jestli tam neco prihodi:D
    jo takhle, tak to zní jinak, to je dobrý, to člověka pak ten čas tolik nemrzí.