Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202912
Asteris

    Tak my se občas s někým z rodiny vídáme, ale v takhle hojném počtu už jsme se dlouho neviděli. Víme o sobě, máme skupinu na WhatsAppu. Oni jsou strakáči většinou pohodoví a nejraději si hrají s dalšími strakáči. Pravda ve smečce byli dva samci a tam to občas zaskřípalo – tedy zaštěkalo…Dříve jsme vůbec chodívali často na „strakaté“ vycházky, ale covid to nějak přerušil a chybí organizátor 😀