Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202910
PetraK

    černej čaj

    takže jako Ti to ani neproplatí, ani si to nemůžeš vybrat? to je teda pěkně vykořisťovatelský. Zaměstnanče makej, ale za výkon nad Ti nic nedám.
    🙁

    Kimi – hehehe voni spěj, jak akvabely – úplně stejně. Tali, když kdysi objevila kouzlo gauče, taky si to užívala, jako Artík.

    Asteris
    háááskýýý!! To je háskej sraz. A navíc asi? v krásným prostředí . Poznala se rodina? Matka rodu je krasavice!

    edit – koukla jsem na fotky rybníků, krása. A asi opravdu exponovaný místo hodně? takže si dovedu představit, že jste působili jak pohyblivá atrakce 😀

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem PetraK.