Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 11:18
#202901
Kimi si krásně užívá se dvěma fenkami, Černej čaj má krásného dvojpsa, PetraK je velkopěstitelka a možná bude i velkochovatelka, Rexík má domov a doufám, že se občas dozvíme, jak se mu daří, Brut má nové roztomilé štěně a Maye držím palce s hledáním zaměstnání. A u nás je taky velké sucho a déšť v nedohlednu. V sobotu jsme měli psorodinné setkání – sešli jsme se matka vrhu a šest potomků (z devíti) na pohodové procházce kolem Padrťských rybníků, bylo krásně. Trochu jsme budili pozornost a ačkoliv bylo dost lidí a hlavně cyklistů, nedošlo k žádným konfliktům. Na fotce je matka vpředu.
Všem přeju pěkný prodloužený víkend.

