Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 10:59
#202892
Ja si muzu volny vybrat jen do konce mesice ten konci dneska takze smolik… do kvetna to prevest nelze…
Jj vsichni nakazany z domu.
Zitrek uz je kveten a to vymenim za volno – usetrim 1den dovolene:) protoze druha pulka kvetna uz bude vic OK.
Tesim se na vikend, tech 7 pracovnich dni se dvema dvanactkama bylo fakt masakr… jeste ze sem mela mezi predchozima 7dnama ten jeden den volna:D (co si o tom mysli zakonik radsi nevedet, ale uz prestavam byt schopna pracivat na 120% jak je muj standart