Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 10:27
#202884
černej čaj
40 hodin to je slušný. Brtnik to má momentálně úplně stejně, proplacet to nechce, chce volný dny, tak uvidíme.
Hm, tak aspoň, že když už je dovča zrušená, že to až tak nebolí. Pochopitelně ten zápal plic člověk nepřeje, to vůbec. Víš jak to myslím.
a jak pracujete, když nesmíte do kanclu, všichni z domova?