Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
30.4.2026 v 10:09
#202883
Uzijte si vikend:) mam 40h prescasu za poslesnich 10 dni, proplacet se nebude vse jen neco ale zohledni se to v moznych bonusech:D a zitra neodjizdim na dovolenou tydenni ale du do prace a dovolena az od 16.5, coz asi ani neni ujma pac ta znama ma zapal plic chudera a nqvic ani nevin kdy bych se balila.
Taky nam v utery shoreli baterie nahradny v budove prace od nouzovyho vytahu a tak nesmime do kanclu:D
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/vecerni-poplach-brno-hasici-pozar-22-podlazi-bateriove-uloziste.html