Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Dneska je velký den, že dámy?
Máte již nastartováno? Zkontrolováno palivo? Klobouky vometený vod pavučin? Večer deme na to!
A já budu mít posilu až z dalekých morafských krajůch! Však jsem ráno ohaříkům slibovala, počkejte, počkejte, kdo přijede!!
Kimi, já se tady směju, když tak čtu ty Tvoje reportíky. Je to moc hezký, že to takhle klaplo, páníček Meginky může být v klidu, Meginka je u kámošky, holky maji furt párty a Kimi se nenudí a myslím, že taky trochu baví, že jo?
No a byčiglista – je moc hezký, potkat v nouzi člověka, který není lhostejný, to se pak hned jednomu i líp dýchá, že jo?
Brůůt, ahoj Brůůůt, je mi jasný, že už jsi zase fuč a asi si to nepřečteš, ale ráda Tě vidím a aspoň trošku vím, žes naživu. A vítám malinkatou Rozinku, je moc hezký, že si sama páníčka vybrala, bude vnímavá, což on potřebuje. Budou s Rozitou dobrá dvojka a on bude mít svýho spojence v lidským světě.
Myslíš, že to někdy vyjde a třebas se stavíte? To béš koukati, jak se to u nás změnilo.A skorem jsme zase byli trojpsí.
VOLNOOO, VOLNOOOO, VOLNÍČKOOOOOOOOOOOO BUDE DLOUHEJ VÍKEND!! SE TĚŠIM MOC.