Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Pro dnešní odpolední venčení jsme s Hankou zvolily cyklostezku na okraji města. Holky šly docela spořádaně, ani se moc nezamotávaly, no ale průšvih přišel, když jsme došly k odpočívadlu – lavička a stůl. Meginka podběhla lavičku a omotala vodítko kolem sloupečku a to se zadřelo mezi část betonovou a část dřevěnou. Ať jsme dělaly, co šlo, vodítko se nám nedařilo vyprostit. Jít s kteroukoli bez vodítka by bylo naprosto nemožné. Pak nám byl seslán anděl – jel kolem mladý sympatický cyklista a když viděl náš boj, zastavil a vodítko se mu podařilo vysvobodit. Domů jsme přišly docela utahané, holky si nacpaly bříška, tak jsem se domnívala, že bude klid, ale kdež, začaly řádit na gauči, prát se a dělat kotrmelce s polštářky. Meginky pánik se zítra vrací ze špitálu, ale my o venčení nepřijdem, ještě mu dopřejeme den klidu.