Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Zdravim vespolek
Hlasim,ze stale jeste ziju, ac ta ma dlouha nepritomnost mohla napovidat neco jineho. 😃
Od me posledni navstevy zde shrnu domaci udalosti do par vet.
Clo minuly tyden oslavila v plnem zdravi, dobre nalade 12 narozeniny. ☺️
Tyden pred svymi 13. narozeninami nam umrela Karamelka.😢 Takze nastalo velke slzave udoli, ktere nejhur nesla nase nejmladsi. Az z toho dostala vysoke horecky a blouznila. Vzhledem k tomu, ze Karamelka byla utulkacek, tak se zacali rozhlizet po novem psikovi. Objevili krasna ,ale hodne bojacna stenda. Jedno stenatko / fenecka pribehlo k nasemu autistovi a chtelo si s nim hrat, do toho se mala cela rozzarila a tak stenatko ziskalo novy domov. Privitali jsme Rozinku. ☺️
Jinak jsem v jednom kole a litam mezi lekarskou vedou, hlidanim deti a psu.