Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.4.2026 v 12:17
#202818
Rumštááájn,
jsem zde, přežila jsem školu v přírodě (děti taky, i děti doma, manžel taky), Souhrn od nás z domova:
máme syna v pubertě, sucho, králíčata a kachňata.