Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202801
Kimi

    Mayo, na historii města jsem se podívala, je to hodně podrobné. Pro mě to bylo svým způsobem porovnání. Když jsem pracovala pro zdejší svazek obcí a některá vydala k výročí publikaci, mám ji. Vlastně knihy z Orlických hor a podhůří sbírám, mám jich dost – pohádky a pověsti, vzpomínky, i ty výroční publikace.