Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.4.2026 v 11:50
#202801
Mayo, na historii města jsem se podívala, je to hodně podrobné. Pro mě to bylo svým způsobem porovnání. Když jsem pracovala pro zdejší svazek obcí a některá vydala k výročí publikaci, mám ji. Vlastně knihy z Orlických hor a podhůří sbírám, mám jich dost – pohádky a pověsti, vzpomínky, i ty výroční publikace.