Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.4.2026 v 11:43
#202800
PetraK, živoučko máme jak kdy. Když sedím na gauči, holky tady pospávají, každá pro sebe ukořistí jeden polštářek a přitulí se k němu, jakmile ale vstanu a vydám se po bytě, okamžitě mám dvě záprdelnice. Když jsem si odskočila do sklípka, seděly v předsíni nalepené na dveře.