Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202785
Kimi

    Čají, mám dojem, že podobná fotka už byla a měly by tam být dva kusy.😉
    Až do půlnoci jsem chodila do chodby naslouchat, Megi byla ticho. V pět hodin ale budíček, tak jsem na sebe hodila nějaké oblečení a šla jsem pro ni. Obě se s Bety samozřejmě usídlily na posteli, pro mě nechaly polovičku, ony pěkně natažené, já schoulená, ale byl klid. Ráno se mnou venčila Hanka, pohoda. Doma pak nastejno, pošťuchování a teď gauč. Před chvílí volal páník, tak jsem podala podrobné hlášení, říkal, že buzení v pět je normální, že hlásí lidi odcházející brzo do práce. Dnes ji pro jistotu a klid nechám na noc tady. Páník je úspěšně po operaci a zítra by měl dorazit.