Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Dnes první den s Meginkou. Holky nejdřív řádily po celém bytě, pak se pošťuchovaly na gauči a nakonec se obě na gauči povalovaly vedle sebe a natlačené na mě.
Na odpolední venčení se mnou šla paní z vedlejšího paneláku, sama má fenku trpasličího pudla Ájinku, ta moc nadšená nebyla, ale nijak se neohrazovala. Na večerní krmení jsem je rozdělila, Bety má granule, Megi konzervu. Po večerním venčení jsem Meginku odvedla k ní domů, má tam velké křeslo a páník na ně umístil své nošené tričko. Chvilku to vypadalo, že tam nechce zůstat, poňafávala. Řekla jsem si, když nepřestane, že ji vezmu ke mně i na noc, ale za chvíli bylo ticho. Bety chvíli hopsala u dveří, pak gaučink.