Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.4.2026 v 20:24
#202766
Maya
Takze historky o prevozu penez nebudou
Ale to je skoda, uz jsem se tesila na nejaky akcnaky. Snad najdes neco lepsiho.
Esusova
cornus cousa jsem si musela najit, co to bude mit pan Brtnik za darek. Hezky to vypada, jiste byl lov uspesnej. 🙂
Ja se dneska kochala kozama. Sousedovic kozama. 😀 Uz je dal ven a maji jedno loskosny kuzlatko (od druhy kozy bylo mladatko naky nedochudce a umrelo pry chvili po porodu, nedalo se nic delat), sem si rikala, na co Pepin zase tak jeci. To je takova krasa pozorovat bilyho diblika, jak objevuje svet. 🙂