Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.4.2026 v 12:19
#202762
Maya
Tak prace u drahy nebude neb nemam bystrozrak kvuli povoleni vstupu do kolejiste
prčic!
Zlatka
pevně doufám, že to všechny dají, hned jsem je zasadila, byly prolitý jak blásen, ble.
taky jsem nevěděla, že se pěstují áronie v menších -až úplně malých dokonce! velikostech. Ale ty úplně malý, to je zas zbytečně drahý. Moruši miluju, teď ji ale nemám kam zasadit, protože tam se bude jezdit ještě s bagříkem.