Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202762
PetraK

    Maya
    Tak prace u drahy nebude neb nemam bystrozrak kvuli povoleni vstupu do kolejiste

    prčic!

    Zlatka
    pevně doufám, že to všechny dají, hned jsem je zasadila, byly prolitý jak blásen, ble.

    taky jsem nevěděla, že se pěstují áronie v menších -až úplně malých dokonce! velikostech. Ale ty úplně malý, to je zas zbytečně drahý. Moruši miluju, teď ji ale nemám kam zasadit, protože tam se bude jezdit ještě s bagříkem.