Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202759
Petrs01

    Proč šest? Pak budeš řešit, že starý už nemůže a mladý je v nejlepší síle. A pokud chceš dva, tak zbytečně čekáš jednopsí. 2 štěníci najednou nee, ale brala bych klidně třeba ve třech letech, kdy už máš psa spolehlivého a funkčního.
    Když netrváš na štěněti, máš volnou ruku úplně. Když se mi sešli dva cca stejně staří psi, byla to pohoda. Ať už mladíci v plné síle nebo starší. Naopak problém byl starý Baroušek a jeho záda a aktivní Vašík. Jo, dost pak vyřešil kočárek, ale stejně byl Vašek dost upozaděný. Když byli staří dva, řešilo se to líp.