Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.4.2026 v 12:00
#202758
Maya
Rodiče museli do 50každé 2roky,po 50každý rok na prohlídku.
Tak převoz peněz je vždy náročný, když jsem jela tramvají třeba s 90k tak jsem měla vždy nepříjemný pocit,a to bylo v pravěku.
PetraK
Snad se kyti sberchaj,taky mám několik z výprodeje a rostou.
Zaujala mě ta arónie,vždycky jsem si myslela že je to stromek,a ono keř.
Kamarádka má moruši,taky zajímavé.