Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.4.2026 v 11:33
#202757
zajímavý rozhovor, zatím jsem při obědě stihla jen třetinu, ale líbí, jsem zvědavá, co se dozví člověk dál. Prozatím s tím dost souzním- jen štěněčí školičky já sama za sebe ráda využiju, ale já si tam to svoje štěně ochráním, což laik málokdy – sama jsem to kdysi na jednom takovém kurzu za majitelku řešila, že její štěně šikanovala bordera. (a nejen tohle jedno, zajímavý bylo, že lektorka nic)