Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.4.2026 v 9:36
#202755
Jo a! Fčéra jsem měla zase misi. Kytkovou tentokrát. Brtnik šel koupit latě na dveře do kurnika, tak jsem měla asi radši zvostat v autě, enemže….bylo vjédro, šla jsem se podívat do odd. kytek a tam takový chudinky ve výprodeji… tak jsem si koupila křikkrát konikleca,dvakrát mák islandský, jednou mák normální, a dvě mochyně nějaký nízký. Tak doufám, že to přežijou, vypadaly příšerně 😀