Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202752
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Dneska jedem na výlet, na výlet, na výlet, zaklapnu tady dveře ve dvě hodiny a tradááá. protože se mi povedl husarskej kousek k blížícím se Brtnikovým narozeninám. Podařilo se mi sehnat cornus cousa ve vzrostlým vydání a za poloviční cenu, takže za sedumnáctset, měl by ten keř už být vyšší než já, takže supr, potřebujeme do zahrady už trochu hotový věci, páč …. že jo… abychom si tu zahradu taky užili tak, jak má vypadat. No a hlavně ale!! Brtnik kývnul na to, že se dneska urve z práce!!! Nepřijde domů až následujicí den, ale jedeme na výýýlet!
    a pak jdu se kadeřit, neboli ufitknout háro.

    Maya
    tak já děsně držím palce, aby se Ti to zamlouvalo, bavilo Tě to a vůbec si to celý pěkně posedalo.

    Zlatka
    jo, dobrý duše by odcházet neměly.