Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.4.2026 v 16:56
#202749
Fifi, pamlsky dávám samozřejmě psí, při mém jídle nejčastěji kachní nebo jehněčí proužky, proužek rozdělím na tři kousky, aby si požvýkala. Pamlsky, i ty na venčení mám nejčastěji z BILLY nebo z Fitminu.