Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202732
Maya

    Cernejcaj
    Jj presne tak, pul pracovni doby stravim ve vlaku a nebo cekanim na vlak 😀
    Zadny specialni kupecko 🙂
    Ted jsem mluvila s pani z osbniho v Praze, zrovna zitra tam jedu k doktorovi, tak pak za ni pujdu, je to i kousek od sebe
    No prej budu potrebovat zdravotni prohlidku u jejich doktora, tak jeste je mozny, ze neprojdu
    A skoleni v Praze, ne v Koline
    Nastup bud 15 nebo 1., tak asi si to dam od 1.cervna
    Davaj smlouvu na rok, to je ted docela bezna klasika

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Maya.