Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.4.2026 v 12:07
#202732
Cernejcaj
Jj presne tak, pul pracovni doby stravim ve vlaku a nebo cekanim na vlak 😀
Zadny specialni kupecko 🙂
Ted jsem mluvila s pani z osbniho v Praze, zrovna zitra tam jedu k doktorovi, tak pak za ni pujdu, je to i kousek od sebe
No prej budu potrebovat zdravotni prohlidku u jejich doktora, tak jeste je mozny, ze neprojdu
A skoleni v Praze, ne v Koline
Nastup bud 15 nebo 1., tak asi si to dam od 1.cervna
Davaj smlouvu na rok, to je ted docela bezna klasika
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Maya.