Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202723
PetraK

    Petrs01

    to je bomba!!! Skvělý, skvělý, takhle nějak si to předstvuju, jehehééé. Enemže je mi jasný, že v našem současným režimu, kdy jsem ráda, že jsem ráda, je tohle nedosažitelnej cíl ….bude mi asi muset stačit přivolání?? Ale kdo ví, třeba se podede i chůze u nohy 😀 . Každopádně Ká Devítka bomba!