Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.4.2026 v 8:09
#202723
Petrs01
to je bomba!!! Skvělý, skvělý, takhle nějak si to předstvuju, jehehééé. Enemže je mi jasný, že v našem současným režimu, kdy jsem ráda, že jsem ráda, je tohle nedosažitelnej cíl ….bude mi asi muset stačit přivolání?? Ale kdo ví, třeba se podede i chůze u nohy 😀 . Každopádně Ká Devítka bomba!