Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202722
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Ruce mám jak stařena,
    leč!
    Zeď je nahozena!
    (bohužel nevyfocena – dělali jsme záhon pro novou slečnu Hortenzii popínavou a bylo nutno za ním vyspravit zeď)

    No, sem včéra nahazovala. A dneska si jedu pro bobky, o víkendu se budou sázet brambory. Budu na to mít pomocnici až z Moravy 🙂 Moc se na návštěvičku těším. Nepůjdu tím pádem na čáry sama /Brtnik bude o víkendu v práci 🙁 /, budu mít společnost!

    Huráá, hurááá, Betynka v cajku a Růženec taky!

    Kimi – to si to Betynka užije s kámoškou! Budeš mít doma živoučko.

    Mirka D.
    hehe, se u té první fotky, jak sedí oba pod srmčkem, chce říct – A PAK ŽE NEROSTOU 😀

    Fifi též se hlásím do hubnoucího tábora, máš ešče místo? 😀