Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.4.2026 v 20:28
#202702
No, Fifi, uvidíme, jak ten návrat bříško zpracuje. Zatím snad dobře – teď klasika gaučink. Zítra snad už nebudou ta zoufalá očička, když od paničky nepřistane během stravování žádný pamlsek.