Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.4.2026 v 17:17
#202699
Dnes jsme s Betynkou absolvovaly velkoprocházku, chtěla jsem, aby se jí trochu rozhýbalo zažívání. Poslední bobek vyrobila ve čtvrtek ráno. Je pravda, že od té doby měla takovou skoro hladovku, ale podařilo se, sice miniaturní, ale bobek vyroben. Dnes večer podávám zbytek dietní konzervy a mohu přimíchat pár granulí a od zítřka už můžeme najet na pamlskování. 🙂