Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.4.2026 v 18:50
#202684
Copak u psu, tam mi hubnouci rezim jde. Sama na sebe bych potrebovala dohled. 😀
Ohynek bych si taky nechala libit, pockam si na pristi prodlouzenej vikend a budou burtouni. Uz slintam. 🙂