Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.4.2026 v 13:15
#202681
Tak co Rexik? Uz je doma?
Koukam k Fifi asi poslu Lokina do lazni, vcera jsem ho cesala a taky potrebuje zhubnout, i kdyz na partie si zatim dosahne 😀