Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.4.2026 v 21:52
#202677
Ne snad, urcite se zitra logistika podari. Boha, nervy nejen moje. Jsem zvedava, kdo bude novym panickem/ou. Prdolka malej…
Kdyz odskocim na hubnouci josefcici, ona se zacina protahovat jako normal pef. Cehoz driv s brichem na zemi dosahnout nemohla. A taky si nemohla dosahnout na intimni partie pres tucny bucky, ted uz si zvesela provadi obcasnou ocistu. Radost pozorovat hubnouci zvizatko, kterak se meni, dneska byla jak drbna pavlacova, sprdla furu lidi i psu, co se courali za plotem.