Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.4.2026 v 21:18
#202676
Ještě zatím v novém není, protože se to u Nikol – sousedky původní majitelky zkomplikovalo v práci a tak nemohli Rexíka dovézt, už jsem měla nerva, co se děje. Tak snad zítra??