Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.4.2026 v 17:56
#202675
Jestli to skutečně klapne, tak to bude zase Zvířetník a potažmo Zrzavec, přes které pomůžu pesanovi k domovu. Byla bych ráda, kdyby to vyšlo jako kdysi s Louk, pamatuješ Fifi?
Jasny, ze pamatuju. Uz muzu pustit packy a palce, uz je Rexik v novym domove? 🙂 Musi to klapnout!