Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202674
PetraK

    Kimi
    tak to vypadá už dobře, podle všeho? Tak ať se Betynka dobře zrehabilituje, ať si to s Meginkou můžou užít.

    dnes ale od rána tu a tam hopsají po terase a přede dveřmi se připomínají.🐦

    😀 už je čas pane profesore? 😀

    a já… jdu za půlhoďky domůůů, takže

    A HLAVNĚ DRŽTE PALCE REXÍKOVI, DNESKA … SNAD…. NECHCI ZAKŘIKNOUT.