Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.4.2026 v 13:06
#202674
Kimi
tak to vypadá už dobře, podle všeho? Tak ať se Betynka dobře zrehabilituje, ať si to s Meginkou můžou užít.
dnes ale od rána tu a tam hopsají po terase a přede dveřmi se připomínají.🐦
😀 už je čas pane profesore? 😀
a já… jdu za půlhoďky domůůů, takže

A HLAVNĚ DRŽTE PALCE REXÍKOVI, DNESKA … SNAD…. NECHCI ZAKŘIKNOUT.