Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202659
Kimi

    Fifi, máme to doléčování nějak nastejno. Dneska Bety nedostala pigáro, ale na doma prťavou tabletku, kterou musím rozdělit na čtvrtiny, dále dietní konzervu, paní doktorka na ní vyznačila porcování, navíc porci mám podávat na víckrát. Do neděle nesmíme pamlskovat a máme se vyhýbat kontaktu se psy, od pondělka můžeme najet na obvyklý režim. Omezený režim nese velmi těžce kámoška Meginka, je zvyklá na sdílení pamlsků, slíbila jsem jí, že jí to příští týden vynahradím.
    Doufám, že teda Růžice i Bety už budou po neděli O. K.🐾
    Včera jsem na terasu nasypala poslední slunečnice, zimní návštěvníci si budou muset obstarat stravu sami, dnes ale od rána tu a tam hopsají po terase a přede dveřmi se připomínají.🐦