Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Ešče, že huž je ten pátek. Tohle byl náročnej týden teda. Na všechno jsem teď doma „sama“ Brtnik jezdí až večer, autem se dopravuju a plus jsem hodně času trávila na telefénu a emilu, při shánění domova pro Rexíka. Držte, držte ty palce, aby to dneska-zítra klaplo a všechno si to posedalo. Jestli to skutečně klapne, tak to bude zase Zvířetník a potažmo Zrzavec, přes které pomůžu pesanovi k domovu. Byla bych ráda, kdyby to vyšlo jako kdysi s Louk, pamatuješ Fifi?
Kimi
tak to vypadá na dobrý cestě. Hurá. Taky si myslím, že příští týden už to bude v pohodě.
Fifi
Jj, Ruzice dela sileny gesichty, kdyz mam v ruce fotak.
mám takový pocit, že ona snad nemá jednu jedinou normální fotku 😀