Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202649
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Ešče, že huž je ten pátek. Tohle byl náročnej týden teda. Na všechno jsem teď doma „sama“ Brtnik jezdí až večer, autem se dopravuju a plus jsem hodně času trávila na telefénu a emilu, při shánění domova pro Rexíka. Držte, držte ty palce, aby to dneska-zítra klaplo a všechno si to posedalo. Jestli to skutečně klapne, tak to bude zase Zvířetník a potažmo Zrzavec, přes které pomůžu pesanovi k domovu. Byla bych ráda, kdyby to vyšlo jako kdysi s Louk, pamatuješ Fifi?

    Kimi
    tak to vypadá na dobrý cestě. Hurá. Taky si myslím, že příští týden už to bude v pohodě.

    Fifi
    Jj, Ruzice dela sileny gesichty, kdyz mam v ruce fotak.

    mám takový pocit, že ona snad nemá jednu jedinou normální fotku 😀