Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 20:18
#202646
Betynka dostala od paní doktorky na večeři takovou malinkou kapsičku, když jsem to otevřela, byla to kašička (tuňák) tak na polévkovou lžíci, Bety to zblajzla a uložila se na gauč, pak ještě bylo večerní venčení a teď opět dříme na gauči na rozdíl od včerejška, kdy večer a většinu noci prochodila po bytě, tak snad bude všechno O.K.
Ještě musím s paní doktorkou zkonzultovat – příští týden mám tři dny hlídat Betynčinu kámošku Meginku (jackrussel), tak jestli by to nemohl být problém. Meginky páník bude tři dny v nemocnici.
