Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202646
Kimi

    Betynka dostala od paní doktorky na večeři takovou malinkou kapsičku, když jsem to otevřela, byla to kašička (tuňák) tak na polévkovou lžíci, Bety to zblajzla a uložila se na gauč, pak ještě bylo večerní venčení a teď opět dříme na gauči na rozdíl od včerejška, kdy večer a většinu noci prochodila po bytě, tak snad bude všechno O.K.
    Ještě musím s paní doktorkou zkonzultovat – příští týden mám tři dny hlídat Betynčinu kámošku Meginku (jackrussel), tak jestli by to nemohl být problém. Meginky páník bude tři dny v nemocnici.

    Attachments: