Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202644
Maya

    To mame u nas busy, ze jako musej byt bezbarierovy, takze jsou nizko a aby se tam vesly technologie, jsou vsechny sedacky na dost vysokych soklech a to vcetne tech pro invalidy, kdyz jsem kolikrat sledovala postarsi lidi a nebo lidi o berlich jak se tam snazej vysplhat, tak mi jich bylo lito
    A cela zadni cast budu o dva schody vejs, takze vyssi lidi si tam mlatej hlavu o strechu a v lete je tam nedychatelno, pro blbe chodici no go zona
    Jako zas na nejakou soudnost objednavatelu bych to nevidela
    Jako bonus jsou uprostred dvojsedacek vytrceny do vzduchu kovovy prezky z pasu, takze nejen ja ale znam i vic lidi kteri si to zapichli do zadku a roztrhli si gate