Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Kimi
At je betunce lip!
Petrs01
Jo vypada to jako ta 45T
Mozna neni problem pocet sedacek ale jejich umisteni, takze protoze se tam vleze vyrazne min lidi na stani, sou tam tybsedacky proti sobe, to je uplne nepouzitelny a jinak jw jeidny misto na stani stezi na 1 osobu mezi pravou a levou stranou u tech sedacek po/proti smeru a troska u dveri. Vyraznw mene lidi zabere vyrazne vice prostoru a je driv preplnena.
Maya
Me vadi hlavem jak zmensujou ty tyce na drzeni pac s mwjma rukama sw toho nejsu schopna drzet, dost to jinak boli… takze vsichni ti lidi s artitidou kde je lepsi ruku nemit tak sevrenou:D
Tak uvidis, hlavne preju aby ti pak nevnutili nejakou mbohem horsi praci z UP protoze v nrjakym stadiu ji musis prijmout at chces nebo ne.. toho bych se pak dost bala…