Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 13:38
#202639
Maya
No rekla jsem ze si to rozmyslim a dam ji vedet v pondeli
no to je teda celkem masakr 🙁 hm a ten aspekt s podporou, kdyby na ni člověk musel zase jít, to mě vůbec nenapadlo a to je hodně blbý.
Já vím, že nechceš dojíždět a taky, že moje pracovisko je pro Tebe na pěkně blbou stranu, ale…. kdyby… tak se ozvi.teď tam něco je.