Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 13:34
#202637
Cernejcaj
Tak to budete mit super tasky zadara, to se usezri hodne
No jit na podporu z minimalky, kdyz ted vetsinu doby beres 40% to uz bych se musela fakt jit past
A jeste se to pocita z cisty mzdy, to by mi nestacilo ani na jidlo
PetraK
My mame muskaty ve verande na okne a prezijou, akorat tam nemame topeni, takze kdyz hodne mrzne, musim je prenest do baraku