Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202637
Maya

    Cernejcaj
    Tak to budete mit super tasky zadara, to se usezri hodne
    No jit na podporu z minimalky, kdyz ted vetsinu doby beres 40% to uz bych se musela fakt jit past
    A jeste se to pocita z cisty mzdy, to by mi nestacilo ani na jidlo
    PetraK
    My mame muskaty ve verande na okne a prezijou, akorat tam nemame topeni, takze kdyz hodne mrzne, musim je prenest do baraku