Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202635
Maya

    Ja teda tramvaji jezdila jen par zastavek a navic v miste u konecny kde uz nejezdilo moc lidi, tak jsem sedacky nikdy nepocitala, ale strasny byly ty klouzavy sedacky a klouzavy tyce v nejakych tramvajich, to si clovek nevybral, bud lital na sedacce a nebo ve stoje, toho debila co to navrhl bych povesila do pruvanu