Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 23.4.2026 v 12:17 #202630 Petrs01 tramvaje zleva 14T, 15T, 52T (nová) Je líp udělaná a poskládaná, má víc místa a přitom nejvíc sedaček.