Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202629
PetraK

    Kimi
    Jsme zpět.

    díky za zprávu, držím dál, aby se Betynce udělalo brzo dobře. Má na tohle pech a nebo magnet.

    černej čaj, Petrs
    vůbec netuším, čím jsem to jela – ale pro ně nový typ tramvaje – působí to na mě, že tam je těch sedačk málo. Pokud ne a je to jak píše Petrs, tak supr.

    černej čaj – gratuluju k taškám, to je supr, že za matroš v podobě tašek náklady nula!
    Budete muset dělat zábor chodníku? Až do toho půjdete, tak rozhodně nešetřete na krycí plachtě. Ano, je to zdánlivě náklad úplně na nic, ale v případě, že prší, což není neobvyklý, když začne člověk dělat střechu 😀 , tak jako když najdeš, protože nechcete, aby to urval vítr a nalilo do baráku. I tak je to nerf, ale takhle menší. Ta naše plachta ustála fakt dost velký nápory větru i deště.