Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202627
Petrs01

    Nevím co teď jezdí v Brně, ale v Praze:
    T3R (takové ty staré) = 22 sedadel, jezdí většinou po dvou, takže 44.
    14T (poršák, nejhorší co je) = 69 sedadel. Nevím jestli počet zůstane i po předělání, ale co jsem našla, tak je to stejné.
    15T = 61 sedadel
    52T (to je ta nová) = 70 sedadel. Takže nejvíc.
    Jen pro doplnění KT8 (obousměrná krabice) = 50 sedadel.
    😉

    52T i dobře vypadá a dobře se v ní jede.

    edit: nejnovější v Brně by měly být 45T = 64 sedadel

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem Petrs01.