Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 11:59
#202627
Nevím co teď jezdí v Brně, ale v Praze:
T3R (takové ty staré) = 22 sedadel, jezdí většinou po dvou, takže 44.
14T (poršák, nejhorší co je) = 69 sedadel. Nevím jestli počet zůstane i po předělání, ale co jsem našla, tak je to stejné.
15T = 61 sedadel
52T (to je ta nová) = 70 sedadel. Takže nejvíc.
Jen pro doplnění KT8 (obousměrná krabice) = 50 sedadel.
😉
52T i dobře vypadá a dobře se v ní jede.
edit: nejnovější v Brně by měly být 45T = 64 sedadel
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem Petrs01.