Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 11:33
#202626
Maya
Tak su zvedava, jak to dopadne a zda to vezmes. Zas pak bys mela narok na novou podporu kdybys to chvili vydrsela a nemela bys hafec pruzeni a tlak do vyrazne horsi prace jinak ze te vyhodej..
PetraK
Super ze sis uzila salinu pekniu my tu v brne mame takovy noderni saliny kam se vleze asi tak 60% lidi narozdil od tech starejch a sedacky jen samy dvouzadkovy, takze dva hubeny lidi zaberou misto pro 4 uplne snadno a sanozrejme nesednes si na jednu sedacku k nekomu druhymu…
Nabidla mi segra ze nam da tasky na strechu tak to by bylo super, ze bysme platili jen pracu a tramy